Piaskarki kabinowe

Piaskarki kabinowe dostępne w naszej ofercie to urządzenia, które szybko i wydajnie oczyszczają powierzchnie, a także matują materiały. Dostarczamy piaskarki kabinowe charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, łatwością obsługi, a także bezawaryjną eksploatacją. Urządzenia znajdują zastosowanie głównie w sektorze przemysłowym, a także warsztatach mechanicznych. Przy wyborze kabiny do piaskowania należy dokładnie zweryfikować swoje potrzeby i wymagania względem urządzenia. W ofercie firmy Auer znajdą Państwo wiele rodzajów kabin piaskarskich, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie piaskarek kabinowych

Piaskarki kabinowe sprawdzą się w kontakcie z różnorodnymi materiałami, takimi jak metal, szkło, drewno, kamień czy tworzywa sztuczne, np. guma. Piaskarki kabinowe umożliwiają sprawne i dokładne oczyszczenie skorodowanych powierzchni metalowych. Z tego powodu doskonale sprawdzą się podczas renowacji różnorodnych elementów metalowych. Szczególnie często stosowane są w warsztatach samochodowych – skutecznie usuną zanieczyszczenia z felg czy części układu hamulcowego. Co więcej, piaskarki kabinowe sprawdzą się podczas prac artystycznych.

JAK DZIAŁAJĄ KOMORY PIASKARSKIE?

Kabiny piaskarskie, zwane też komorami piaskarskimi, działają w układzie zamkniętym. Z dna zbiornika pobierane jest specjalne ścierniwo, które następnie zostaje wydmuchane przez sprężone powietrze z dyszy pistoletu do piaskowania. Pistolet pozwala kierować strumień ścierniwa w stronę oczyszczanej powierzchni. Piaskarki kabinowe to urządzenia wszechstronne, które mogą być używane do usuwania rdzy, farby i osadu. Ponadto nasze piaskarki spełniają wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dzięki systemowi bezpyłowemu, substancje nie wydostają się na zewnątrz, co sprawia, że piaskowanie jest procesem neutralnym dla przyrody. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą piaskarek kabinowych.

Zalety kabin piaskarskich

Kabiny piaskarskie mają wiele zalet. Zapewniają czystość w miejscu pracy; do kabiny można podłączyć wyciąg bądź urządzenie filtracyjne, który usunie wszelkie zanieczyszczenia. Kabiny piaskarskie to urządzenia łatwe w przechowywaniu – ze względu na swoje rozmiary zajmują niewiele miejsca i mogą stać na każdej powierzchni, zarówno drewnianej, jak i metalowej i kamiennej. Kabiny piaskarskie są również wygodne w użytkowaniu – posiadają drzwi z trwałym zamknięciem, przez które z łatwością wyjmiesz i włożysz oczyszczany przedmiot. Okno wbudowane w drzwiach kabin piaskarskich pozwoli Ci na obserwację procesu czyszczenia.

Kabiny do piaskowania to urządzenia w pełni bezpieczne. Oferujemy kabiny, dzięki którym proces oczyszczania powierzchni odbędzie się bez większych problemów. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Oferujemy kabiny do piaskowania wykonane z materiałów najwyższej jakości, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kabiny piaskujące zaprojektowane są tak, by użytkownik był bezpieczny podczas pracy urządzenia. Kupując naszą kabinę do piaskowania, możesz mieć pewność, że będzie Ci ona służyć przez wiele lat. Wszystkie oferowane przez nad urządzenia mają wieloletnią gwarancję.

Jak zbudowane są kabiny do piaskowania?

Kabiny do piaskowania składają się przede wszystkim z drzwi oraz stalowej konstrukcji spawanej. Blacha ma grubość od 3 do 4 mm. Wnętrze komory piaskarskiej oraz drzwi kabiny może zostać wyłożone gumą, która skutecznie wygłusza maszynę oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. W kabinie piaskarskiej znajduje się dodatkowo okno wziernikowe, pozwalające na dokładną obserwację procesu czyszczenia. Co więcej, kabiny do piaskowania posiadają otwory na ręce, do których dołączone są zabezpieczające rękawice gumowe, bądź gumowe przesłony z wycięciami.