ŚRUTOWNICE AUTOMATYCZNE

Precyzyjna obróbka materiałów wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń. Dostarczamy śrutownice automatyczne przelotowe oraz ze stołami obrotowym. Urządzenia te przeznaczone są do szorstkowania, gratowania, usuwania rdzy i piasku, usuwania zgorzeliny, a także oczyszczania oraz matowania materiałów, najczęściej wykonanych z metalu. Za pomocą śrutownicy można obrabiać m.in. odlewy mosiężne, elementy tłoczone i wypalane na zimno, a także elementy hartowane. Śrutownice automatyczne wykorzystywane są w zakładach produkcyjnych, głównie w branży mechanicznej, lotniczej, samochodowej, medycznej, produkcji narzędzi, odlewnictwie.

Przelotowe urządzenia do śrutowania

Oferowane przez nas śrutownice automatyczne charakteryzują się niezawodnym działaniem oraz wyjątkową trwałością, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów podczas ich produkcji. Urządzenia przelotowe pozwalają na praktyczną automatyzację procesu oczyszczania powierzchni różnego rodzaju elementów. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, a także dostawę części zamiennych do naszych śrutownic automatycznych. Zapewniamy pomoc techniczną w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych śrutownic do metalu i pozostałych urządzeń dostępnych w sprzedaży. Zachęcamy także do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.